top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 29: Rozstanie

W 29. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona zrywa z Davidem. Jacinta próbuje wszystko wyjaśnić. Emisja 27 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 29:


David wyjaśnia Leonie, że to HJacinta uratowała życie Benjamina, ratując go od śmierć podczas eksplozji w szpitalu. Columba uwodzi Gaela, ale on wyobraża sobie, że jest z Leoną.


Leona mówi Davidowi, że nie chce mieć z nim nic wspólnego i kończy ich związek. Josefa próbuje utrzymać kontakt ze swoim synem Matíasem, ten jednak prosi ją, aby już go nie szukała, gdyż od dawna nie są rodziną.
Leona dziękuje Jacincie za wychowanie Benjamina na dobrego człowieka. Jest zdecydowana wyznać synowi prawdę.


Emisja w czwartek 27 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4219 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page