top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 3: "Mogę zmienić twoje życie"

W 3. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona pojawia się u Gaela, aby złożyć mu ofertę. David podejrzewa, że ​​tak naprawdę to Marena. Emisja 22 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 3:


David mówi Leonie, że jej oczy przypominają mu wyjątkową osobę. Gael konfrontuje się z matką i wyjawia, że ​​aby się zmienić, musi uwolnić się od swojej przeszłości. David wyznaje bliskim, że znalazł miłość i odkrywa, że ​​Leona będzie mieszkać obok. Camila zapewnia Calixto, że jest hipokrytą, udając, że ją kocha.


Kiedy Leona dowiaduje się, że Benjamín jest w tym samym wieku, co syn, którego straciła, zaczyna płakać, a on ją pociesza. Gael zarzuca Columbie, że nie jest rodzajem matki, która opiekuje się swoimi dziećmi. Jacinta nie chce wyjawić Benjaminowi jego prawdziwego pochodzenia. David zwierza się rodzinie, że jest przekonany, że Leona to tak naprawdę Marena, bo jest w tym wiele zbiegów okoliczności. Ana Julia i Benjamin spotykają się.David przybywa do rezydencji Torrenegro, aby pomóc Camili w jej rehabilitacji. Leona ponownie spotyka się z Gaelem.


Emisja w środę 22 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3285 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page