top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 33: "Nie chcę być tą drugą"

W 33. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Gael wyznaje miłość Leonie, ale ona odrzuca go po bójce z Columbą. Emisja 3 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 33:


Gael potwierdza swoje uczucia do Leony i prosi Columbę o rozwód. Jeremias wyznacza cenę za Lolę. Columba prosi Leonę, aby trzymała się z daleka od Gaela. Leona wyjaśnia, że mężcyzna ​​próbował ją pocałować. Columba, słysząc to, uderza ją, ale Leona nie pozostaje jej dłużna.


Gael mówi Leonie, że jest kobietą, na którą czekał całe życie i ma nadzieję, że da mu szansę. Leona włącza alarm przeciwpożarowy, aby Teo mógł włamać się do komputera Columby. Kika dowiaduje się, że Benjamín i Itzel są parą i próbuje ich upokorzyć, ale Ana Julia staje w ich obronie.Gael dowiaduje się, że Columba jest częścią nielegalnego biznesu jego ojca.


Emisja w środę 3 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4232 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page