top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 34: Gotowy na śmierć

W 34. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Gael infiltruje firmę Ramsesa, aby uratować porwane kobiety, co powoduje ostrą konfrontację z ojcem. Camila wyjawia Ana Julii, kim była jej matka. Emisja 4 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 34:


Leona wybucha płaczem na oczach Josefy i wyjawia, że ​​ktoś próbował ją skrzywdzić. Gael przybywa do miejsca, gdzie jego ojciec i Columba przetrzymują cheerleaderki. Kiedy zostaje rozpoznany, wybucha strzelanina i Alcino grozi, że go zastrzeli


Leona dowiaduje się, że Gael jest częścią biznesu Ramsésa. Ramsés manipuluje Gaelem, zapewniając go, że może zniszczyć życie swojej matki i dzieci, jeśli prawda o jego biznesie wyjdzie na jaw. Columba otrzymuje dokumenty rozwodowe i prosi Gaela, aby pomyślał o ich dzieciach.Camila prosi Anę Julię o przebaczenie i wyznaje jej, że jej biologiczna matka nazywała się Marena Ramos.


Emisja w czwartek 4 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4421 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page