top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 38: "Czas złamać ci życie"

W 38. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Gael wręcza Columbie papiery rozwodowe, co Leona wykorzystuje na swoją korzyść. Apolo i Matías wracają do Meksyku, szokując całą rodzinę Torrenegro. Emisja 10 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 38:


Apolo, Matías i Danilo zaskakują rodzinę Torrenegro swoim powrotem. Ramsés wyrzuca ich z rezydencji. Columba proponuje Davidowi, aby połączyli siły w celu zniszczenia związku Gaela i Leony. Camila wyznaje Davidowi, że zależy jej na nim również poza terapią.


Apolo odkrywa, że ​​Josefa trzyma kolczyki, które dał jej w przeszłości. Matías przypomina sobie dzień, w którym Ramsés zmiażdżył mu nogi, aby uniemożliwić mu zostanie tancerzem. Gael wywołuje zazdrość w Davidzie. Itzel wyznaje Benjamínowi, że jest osobą niebinarną.
Apolo pokazuje Ramsésowi dokumenty dowodzące, że Columba kradnie pieniądze z firmy.


Emisja w środę 10 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

5692 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page