top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 39: Pomiędzy życiem a śmiercią

W 39. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Życie Ramsesa jest w niebezpieczeństwie. David błaga Leonę o miłość i całuje ją, nie wyobrażając sobie konsekwencji. Emisja 11 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 39:


Columba grozi Gaelowi, że nie pozwoli mu zobaczyć dzieci, jeśli będzie dalej myślał o rozwodzie. Ana Julia prosi Calixto, aby pomógł jej skontaktować się z jej biologicznym ojcem. Calixto jest zdecydowany ujawnić tożsamość jej ojca.


Ramsés informuje Columbę, że Apolo odkrył, że ona wyprowadza pieniądze z firmy. Ramsés doznaje zawału serca tuż przed odnowieniem przysięgi małżeńskiej z Josefą. Consuelo dzieli się z rodziną decyzją, którą podjęła w sprawie swojego ciała. Ramsés jest gotów odnowić przysięgę, aby udowodnić, że miejsce Josefy jest przy nim, a nie przy nikim innym.
David prosi Leonę, aby nie zakochiwała się w Gael, kradnie jej pocałunek, ale Leona go uderza.


Emisja w czwartek 11 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

5864 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page