top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 4: "Twoje dzieci żyją"

W 4. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona wiedząc, że David to Adrián, pyta go o swoje dzieci, a on potwierdza, że ​​przeżyły pożar. Emisja 23 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 4:


Leona błaga Gaela o rozmowę kwalifikacyjną. Columba ostrzega Gaela, że ​​nie wolno mu zatrudniać kobiet jako konsultantek. Gael zgadza się na spotkanie z Leoną i umawia się z nią w swoim domu. Itzel mówi rodzicom, że poznała dwóch członków rodziny Torrenegro. Ramses zaskakuje rodzinę swoim przybyciem.


David pokazuje Leonie ich zdjęcie, gdy byli nastolatkami. Zapewnia ją, że nigdy nie przestał jej kochać i kradnie jej całusa, Leona prosi go o czas. Gael ma konfrontację z Ramsesem. Consuelo wyjawia Marenie, że musiała ją okłamać, aby uratować jej życie. Ramses, czując miłość swojej wnuczki Anny Julii, wyjawia jej, że będzie jego jedyną spadkobierczynią.Adrián wyznaje Leonie, że jej dzieci żyją, ale prosi ją, aby ze względów bezpieczeństwa mówiła do niego David.


Emisja w czwartek 23 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

2252 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page