top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 40: Porywy serca

W 40. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Gael namiętnie całuje Leonę, ona jednak nie odwzajemnia jego uczucia. Leona postanawia nadal utrzymywać swoją tożsamość w tajemnicy ze względu na swoje dzieci. Emisja 12 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 40:


Ramsés jest pewien, że Apolo był winny jego zawału serca. Lola daje się szantażować Calixto. Ana Julia mówi Camili, że jest dziewczyną Romea, Camila radzi jej, żeby była ostrożna. Columba wchodzi do łóżka Ramsésa.


Gael wyznaje Leonie, że miał dwójkę dzieci z wielką miłością swojego życia i ujawnia, że ​​gdyby jego syn żył, byłby w niebezpieczeństwie. Gael prosi Leonę do tańca, a kiedy zabiera ją do domu, kradnie jej pocałunek. Itzel mówi Leonie, że Teo zrobił coś złego na stronie darowizny, którą założył dla mamy.
Leona wyznaje Consuelo, że czuła się nieswojo, kiedy Gael ją pocałował. UCważa, że ​​to nie jest czas, aby się ujawniać, ponieważ gdyby jej tożsamość została odkryta, wszyscy byliby w niebezpieczeństwie.


Emisja w piątek 12 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

5235 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page