top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 41: Wykończyć Leonę Bravo

W 41. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Columba prosi Jeremiasa, aby zabił Leonę. Ana Julia wypytuje Gaela o Marenę Ramos. Emisja 15 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 41:


Clara wini Leonę za konflikt w jej rodzinie. Columba przybywa do sąsiedztwa, aby wyładować na Leonie swoją złość zaj problemy z Gaelem. Itzel widzi, co się dzieje i wylewa na nią wiadro zimnej wody. Jeremías oferuje Columbie pomoc w pozbyciu się Leony.


Ramsés śni, że Matias łamie mu nogi. Leona mówi Davidowi, że nie może wyjawić prawdy swoim dzieciom, dopóki nie pokona Ramsésa i Gaela. Columba prosi Jeremíasa, aby zabił Leonę. Clara bardzo boi się, że Benjamín odkryjeswoje prawdziwe pochodzenie. Jeremias szantażuje Leonę, ujawnieniem, że jest Mareną Ramos. Gael dowiaduje się, że Columba pierze w firmie brudne pieniądze.
Ana Julia prosi Gaela, aby powiedział jej, kim jest Marena Ramos.


Emisja w poniedziałek 15 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3281 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page