top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 42: "Z nikim nie będziesz szczęśliwy"

W 42. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Columba ostrzega Gaela, że odbierze mu dzieci, jeśli nadal będzie nalegał na rozwód. Leona zastawia pułapkę na Calixto. Teo może zostać aresztowany. Emisja 16 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 42:


Leona pociesza Benjamína po tym, jak pokłócił się z ojcem. Apolo prosi Josefę, aby otworzyła oczy i dała się ponieść temu, co czuje, Ramsés słucha i konfrontuje się z nim. Columba grozi Gaelowi, że uczyni jego życie nieszczęśliwym i ostrzega go, że pierwszym ciosem będzie odebranie mu dzieci.


Teo jest przesłuchiwany pod kątem oszustwa internetowego. Kika upokarza Leonę przed całą szkołą. Leona próbuje wyjaśnić Anie Julii, jak zakochała się w Gaelu, ale Ana Julia nie zgadza się na ich związek. Consuelo pyta Teo o fundusze na jej leczenie Teo przyznaje, że popełnił przestępstwo i zapewnia ją, że zrobił to dla niej.
Ochrona Ramsésa sprawdza samochód Calixto. Ramsés obserwuje Columbę, gdy się kąpie.


Emisja we wtorek 16 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3487 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page