top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 43: "Jesteś w ciąży?"

W 43. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona mdleje i wyznaje Davidowi, że spóźnia jej się okres. Columba zabiera dzici z domu, aby wywrzeć na Gaelu presję w sprawie rozwodu. Emisja 17 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 43:


Columba prosi Ramsésa o pomoc w skrzywdzeniu Gaela. David, widząc, że stracił Leonę, zawiera sojusz z Columbą. Flor przybywa z matką do baru, do którego zaprosił ją Silvano i odkrywa, że ​​jest on teraz Silvaną.


Gael nie pozwala Columbie na zabranie dzieci, ale Ramses popiera jej decyzję. Leona mdleje, gdy dowiaduje się, że Teo zostanie aresztowany. David pyta Leonę, czy jest w ciąży, ona potwierdza, że ​​jej okres się spóźnia.
Teo zostaje zabrany na posterunek policji, Leona i David próbują mu pomóc.


Emisja w środę 17 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4151 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentar


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page