top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 5: Zjednoczeni wspólnym wrogiem

W 5. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona odrzuca pocałuek Davida, ponieważ musi skupić się na swoim planie zemsty. Wkrótce spotyka swoje dzieci. Emisja 24 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 5:


David wyznaje Leonie, że poszedł do pracy w rezydencji Torrenegro, aby pomścić jej śmierć, ona potwierdza, że ​​oboje mają ten sam cel. Wkrótce David ją całuje, ale ona daje do zrozumienia, że ​​nie ma czasu na miłość. Lola przesyła Calixto zmysłowe treści i udaje jej się go uwieść.


Leona rozmawia z Kiką, ale ona jest wobec niej niegrzeczna. Ana Julia spotyka Leonę i zauważa jej tatuaż, podziela jego znaczenie. Josefa zabrania Oliverowi przyjmowania leków i umniejsza Columbie autorytet matki. Leona w tym samym czasie spotyka swoje dzieci i całą trójkę łączy szczególna więź. Leona widzi, że Oliver dostaje zapaści, udziela mu pierwszej pomocy i udaje jej się go ustabilizować.Gael dowiaduje się, że Manuel dał Oliverowi lekarstwo za zgodą Columby.


Emisja w piątek 24 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3887 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page