top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 6: "Chcę odebrać mu życie"

W 6. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona wpada na Ramsesa i choć chce go wykończyć, udaje życzliwość. Gael prosi Columbę o rozwód. Emisja 27 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 6:


Ramsés grozi Columbie za podanie Oliverowi leki. Gael daje Leonie stanowisko doradcy. Gael prosi Columbę o rozwód. Leona spotyka się z Ramsésem, który dziękuje jej za uratowanie wnuka. Columba ostrzega Gaela, że ​​jeśli zobaczy jakieś dziwne zachowanie Leony, zwolni ją.


Leona wyjawia Consuelo, że jej bliźniaki żyją. Leona mówi Jacincie, że chciałaby dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie, teraz, gdy wie, że Adrián to David. Jacinta prosi ją, aby zachowała dyskrecję, ponieważ jej dzieci nie wiedzą o przeszłości Davida.
Emisja w poniedziałek 27 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3389 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page