top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 9: Cena za błędy

W 9. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Plan Leony zawodzi i zostaje zwolniona przez Ramsesa. Gael odkrywa, że ​​Leona i David znali się już wcześniej. Emisja 30 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 9:


Leona proponuje Anie Julii, aby lepiej się poznały. Oliver odmawia pójścia na przyjęcie dziadka i mówi matce, że zrobi to tylko wtedy, gdy przyjedzie po niego Leona. Manuel próbuje zrujnować przyjęcie Ramsésa. Leona widzi, że Ana Julia jest w niebezpieczeństwie i zmienia kolejność wydarzenia. W wyniku pomyłki to ochroniarz zostaje porażony prądem przez mikrofon, który Marena przygotowała dla Ramsésa.


Jacinta prosi Jeremiasa o rozwód. Ramsés, widząc, że Leona nie zwróciła uwagi na każdy szczegół wydarzenia, zwalnia ją. Gael prosi go, aby dał jej kolejną szansę. Gael wyznaje Leonie, że teraz, gdy nie będzie z nim pracować, będzie bardzo za nią tęsknił. Leona zapewnia Columbę, że po jej odejściu zostanie bez konkurencji, Columba ją poniża. Ramses zabija Manuela i prosi Calixto o pozbycie się ciała.
Gael pojawia się w dzielnicy, w której mieszka Leona i odkrywa jej przyjaźń z Davidem.


Emisja w czwartek 30 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3026 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page