top of page

Pierwszy klaps na planie "Te doy la vida"

Ruszyły zdjęcia do "Te doy la vida", najnowszej telenoweli Televisy produkowanej przez Lucero Suarez, twórczynię hitowych "Oblicz miłości" i "Ringo".


W główną rolę wcieli się José Ron ("Włoska narzeczona"), naczelny amant Televisy i zdecydowanie najbardziej topowe nazwisko meksykańskiego giganta. Aktor trafił na plan nowej telenoweli prosto po zakończeniu zdjęć do remaku "Ceny marzeń", gdzie wcielił się w postać Alejandro.


Ron pracował już z producentką Lucero Suarez przy okazji takich telenowel, jak "Enamorandome de Ramon" i "Ringo", które biły rekordy oglądalności kanału Las Estrellas. Teraz towarzyszyć mu będzie debiutująca w roli protagoniski Eva Cedeño, która obecnie możemy oglądać w Polsce w roli Ines w emitowanej przez TV4 telenoweli "Przeklęta". Meksykańscy widzowie mogli oglądać ją ostatnio w "Por amar sin ley".


José Ron i Eva Cedeño stworzą miłosny duet w "Te doy la vida" / fot. Instagram

Obsadę telenoweli uświetnią nazwiska takich gwiazd, jak Érika Buenfil ("Prawdziwe uczucie"), Omar Fierro ("Ulica zakochanych") i Nuria Bages ("Zdradzona miłość"). Telenowela będzie również powrotem Jorge Salinasa ("Zakazane uczucie") do Televisy po tym, jak rok wcześniej zagrał główną rolę w produkcji Imagen Television - "Un poquito tuyo" z Marjorie de Sousa.


Erika Buenfil i José Ron podczas prób do telenoweli / fot. Instagram

"Te doy la vida" opowie historię Fabiána, prostego i skromnego mechanika, którego życie zmienia się całkowicie, gdy dowiaduje się o istnieniu Nicolasa - swojego syna, który choruje na białaczkę i dla którego jedyną nadzieją jest przeszczep krwi od własnego ojca.


Zdjęcia do telenoweli powstają w stolicy Meksyku, a jej premierę na antenie kanału Las Estrellas przewidziano na pierwsza połowę 2020 rok.

167 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page