top of page

Pojednanie? William Levy i Elizabeth Gutierrez przyłapani razem

Była para została ostatnio przyłapana podczas wspólnej kolacji w jednej z włoskich restauracji w Hiszpanii.

Kilka miesięcy temu latynoski amant William Levy ("Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości") ) ogłosił w mediach społecznościowych, rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką Elizabeth Gutiérrez ("Twarz Analiji"). Następnie gwiazdor przeniósł się do Hiszpanii, gdzie wraz z Esmeraldą Pimentel nagrywa serial na podstawie historii o Hrabim Monte Christo . Jednak w miniony weekend aktor był widziany razem z Elizabeth w restauracji w tym europejskim kraju, jak podaje hiszpańska gazeta Vanitatis. W związku z tym pojawia się pytanie, czy para szuka nowego pojednania?Według portalu była para spotkała się we włoskiej restauracji w nocy 6 sierpnia. Według doniesień oboje cieszyli się chwilą przy lampkach wina i popisowych specjałąch restauracji. Ponadto towarzyszyła im jedna z córek pary, Kailey. Wbrew plotkom, które pojawiły się po spotkaniu, na razie nie wiadomo, jaki był powód kolacji.


Żadna z zainteresowanych stron nie odniosła się do tego spotkania w swoich mediach społecznościowych. Jednak Elizabeth jest już w Hiszpanii od kilku tygodni, biorąc pod uwagę zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramowym profilu.


Elizabeth Gutiérrez i William Levy / fot. People

Tym, co dodatkowo podsyca pogłoski o pojednaniu, jest sama historia tej pary. William i Elizabeth mają za sobą burzliwe małżeństwo, które przeszło już kilka separacji i pojednań. Czy tymrazem historia również się powtórzy i byli małżonkowie ponownie do siebie wrócą?5908 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page