top of page

"Przysięga": Aresztowanie Hikmeta

W odcinkach 136-139 telenoweli "Przysięga": Cavidan wymusza na Emirze i Reyhan wybaczenie. Hikmet zostaje aresztowany. Cemre jest pod wrażeniem intrygi Cavidan. Emisja w dniach od 24 do 27 marca 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.


ODCINEK 136:

Cavidan trafia do szpitala. Wymusza na Emirze i Reyhan przebaczenie. Narin próbuje przekonać Oyę, że Ersen ją wykorzystuje. Kemal jest zazdrosny, bo myśli, że Narin wydaje pieniądze na przyjaciela. Policja przesłuchuje rodzinę w sprawie strzelaniny. Hikmet nie przejmuje się byłą żoną, co bardzo dziwi Emira Narin prosi Taciego, żeby sprawdził, kim jest Ersin i czym się zajmuje.

Emisja 24 marca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 137:

Reyhan i Emir zostają na noc w szpitalu, by czuwać przy rannej Cavidan. Kemal zagląda do telefonu Narin. Policja przesłuchuje Cavidan, a następnie zjawia się w rezydencji Hikmeta. Nigar informuje Cemre o aresztowaniu pana domu. Kemal, jako prawnik, stara się pomóc bratu. Emirowi trudno uwierzyć w przedstawione dowody. Masal odmawia pójścia do przedzkola.

Emisja 25 marca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 138:

Emir stara się o widzenie z ojcem. Cemre jest pod wrażeniem intryg Cavidan. Okazuje się, że Oya ma długi również za granicą. Lekarz wypisuje Cavidan ze szpitala. Ersin zjawia się pod domem Kemala. EMira zapewnia ojca, że wierzy w jego niewinność. Cemre przywozi Cavidan do rezydencji. Na trasie widzą przytulonych Reyhan i Emira.

Emisja 26 marca o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 139:

Cavidan zapewnie Cemre, że pozbędzie się Reyhan. Suna wpada w histerię słysząc, co zarzuca się jej ojcu. Kemalowi udaje się wyciągnąć brata z aresztu. Masal, kolejny dzień, nie chce iść do przedszkola. Narin proponuje Sehriye pomoc. Hikmet próbuje wytłumaczyć Sunie, że jest niewinny. Kemal podsłuchuje rozmowę telefoniczną Narin. Oya wciąż nie wie, jak spłacić długi.

Emisja 27 marca o godz. 16:05 w TVP1


Opracowano na podstawie materiałów TVP


Oglądaj "Przysięgę" również w ofercie serwisu TVP VOD - więcej


92 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page