top of page

"Quererlo todo" sukcesem Televisy

Najnowsza propozycja meksykańskiej Televisy zadebiutowała z doskonałymi wynikami oglądalności, które pozwoliły jej mocno zdystansować konkurencję.

Nowa telenowela Televisy produkowana przez Ignacia Sadę Madero, twórcę m.in. "Ukrytej miłości" i "Światła twoich oczu", zadebiutowała 9 listopada na antenie Las Estrellas z doskonałymi wynikami oglądalności. Produkcja z Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Danilo Carrerą ("Grachi") znokautowała konkurencję i pozostałe telenowele meksykańskiego nadawcy.



Według danych udostępnionych przez Televisę, pierwszy odcinek "Quererlo todo" obejrzało ponad 3,2 mln widzów. Jego widownia była prawie 280% większa niż TV Azteca, która emitowała w tym samym czasie program "Ventaneando" (851 tys. osób). Jeszcze większą widownię zebrał trzeci odcinek, który zgromadził wczoraj przed telewizorami ponad 3,4 mln widzów. Produkcja osiąga znacznie lepsze rezultaty, niz emitowana o dużo bardziej eksponowanej godzinie "Imperio de mentiras" z Angelique Boyer i Andresem Palaciosem.



"Querelo todo" emitowana jest na antenie od poniedziałku do piątku w paśmie o godzinie 15:30. Adaptacja argentyńskiej "Herencia de amor" umieszczona jest na antenie Las Estrellas pomiędzy hitowymi powtórkami "Dzikiego serca" (org. Corazón indomable) oraz "Kobiety ze stali" (org. Soy tu dueña). Jak pokazują wyniki oglądalności, strategia emitowania premierowej telenoweli pomiędzy hitowymi tytułami, okazała się strzałem w dziesiątkę. Świetne wyniki oglądalności tych trzech telenowel pokazują również, jak bardzo meksykańska widownia stęskniona była za klasycznymi telenowelami, których brakowało w ostatnich latach w Televisie.


Telenowela opowiada historię Valerii Fernández (Michelle Renaud), zmuszonej do przeniesienia się na odległą hacjendę wraz z Leonelem (Víctor González), swoim wieloletnim chłopakiem. Po śmierci ojca mężczyzny, a zarazem właściciela hacjendy - Patricio Montesa (Manuel Ojeda), pomiędzy jego spadkobiercami wybucha prawdziwa wojna.



Valeria, przyzwyczajona do życia w mieście, wpadnie w pułapkę losu, zakochując się w prostolinijnym Mateo (Danilo Carrera), synu zarządczyni majątku rodziny Montes. To uczucie wyzwoli nie tylko gniew Leonela, ale także Sandy (Scarlet Gruber), dziewczyny Mateo.

397 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page