top of page

Różne oblicza Claudii Martin w nowej wersji "Marii z przedmieścia"

Meksykańska aktorka przejdzie klika zmian wizerunku na przestrzeni trwania zdjęć do długo oczekiwanej telenoweli Televisy, której premiera w Meksyku już w połowie lutego.

Rok 2022 ma wszystko, by stać się ROKIEM Claudii Martín ("Światło twoich oczu", "Miłość po grób"). Meksykańska aktorka nie tylko odzyskała nadzieję na polu miłości po rozwodzie z producentem telewizyjnym Andrésem Tovarem, ale także występuje w jednym z najważniejszych projektów w swojej karierze jako bohaterka nowej wersji popularnej telenoweli Televisy "Los ricos tambien lloran" - pierwowzoru doskonale znanej polskim widzom "Marii z przedmieścia" z Thalią i Fernandem Colungą."Jestem bardzo podekscytowana, bo to było kilka miesięcy bardzo intensywnej pracy, w której cały zespół wykonał wszystko z dużą pasją i dużym profesjonalizmem, a my już się niepokoimy, bo mogą dowiedzieć się o tej historii" -powiedziała w niedawnym wywiadzie dla People en Español Martín, która zagra główną rolę w tym długo oczekiwanym melodramacie u boku Sebastiána Rulli.


Podobnie jak w pierwowzorze telenoweli, historia będzie miała kilka przeskoków czasowych, co spowoduje, że postać grana przez Martin przejdzie kilka zmian wizerunku na przestrzeni całej telenoweli. "Historia rozwija się na różnych etapach, więc już wprowadzamy różne zmiany w wyglądzie Mariany, które przechodzi przez całą historię, są bardzo piękne i uwielbiam ten proces przychodzenia tutaj i wymiany pomysłów. Zawsze jestem jak bardzo podekscytowana i kocham to wszystko" – podzielił się w tym tygodniu przed kamerami śniadaniowego programu Hoy.


Tak Claudia Martin będzie prezentować się w pierwszym etapie "Los ricos tambien lloran" / fot. Televisa

Pierwszy wizerunek, który mogliśmy już zobaczyć na różnych zdjęciach, które zostały udostępnione jako zajawki z nagrań, będzie bardzo młodzieńczy; jednak wraz z rozwojem historii i dojrzewaniem postaci przez lata, on się zmieni. Aktor Henry Zakka, który jest częścią obsady telenoweli, opublikował w czwartek na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z aktorką, na którym widać Claudię z nową fryzurą, nieco odmienną od tej, którą nosiła na początku nagrań.


Claudia Martin w nowej wersji "Marii z przedmieścia" / fot. Televisa

"Na planie Mariana, ksiądz Guille i dziecko. Kilka tygodni przed światową premierą" – tak brzmiały słowa, którymi wenezuelski aktor towarzyszył migawce.


Premiera nowej wersji "Marii z przedmieścia" już w lutym na antenie meksykańskiej stacji Las Estrellas (Televisa).


Zwiastun:


1280 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page