top of page

"Rubí" – Odcinek 76: Fałszywe oskarżenie

W 76. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí okłamuje Alejandra, że mąż ją bije. Wywołuje tym samym kolejną awanturę między mężczyznami. Emisja 18 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 76:


Cristina nie potrafi jeszcze wybaczyć Cayetano. Ma mu za złe jego milczenie, kiedy przebywał w wiezieniu. Ernest, syn doktora Bermudeza, zatrudnia się w szpitalu. Planuje zemstę na Alejandrze i Maribel, za to, że doprowadzili do skazania jego ojca. Rubí okłamuje Alejandra, że mąż ją bije. Wywołuje tym samym kolejną awanturę między mężczyznami. Cayetano chce być z Cristiną i wychowywać córkę. Radzi się niania Maribel.Marco odchodzi od Cristiny.


Emisja w czwartek 18 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3258 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page