top of page

Telemundo potwierdza obsadę drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty"

Kto z oryginalnej obsady powróci, a kogo zabraknie w nowych odcinkach kultowej telenoweli? Wytwórnia Telemundo odkrywa wszystkie niewiadome.

Kilka miesięcy temu potwierdzono powstanie drugiego sezonu hitowej "Gorzkiej zemsty" (oryg. Pasion de gavilanes), od tamtego czasu nie ustają spekulacje, którzy aktorzy z oryginalnej obsady powrócą do swoich ekranowych postaci. W poniedziałek wytwórnia Telemundo położyła kres plotkom ujawniając obsadę aktorską, która będzie cześcią nowych odcinków. Ku radości wielu fanów, pięciu z sześciu dawnych głównych bohaterów zostało potwierdzonych.Danna García (Norma), Mario Cimarro (Juan), Paola Rey (Jimena), Juan Alfonso Baptista (Oscar) i Natasha Klauss (Sarita) po raz kolejny wcielą się w siostry Elizondo i braci Reyes - postacie, które w 2003 roku podbiły świat i stały się krokiem milowym w ich zawodowych karierach. Wcielą się w nie ponownie w drugim sezonie, który zaczął być ostatnio nagrywany w Kolumbii.


Danna Garcia i Mario Cimarro spotkają się ponownie w "Gorzkiej zemście 2" / fot. Telemundo

Oprócz Danny, Mario, Paoli, Juana Alfonso i Natashy w sequelu "Gorzkiej zemsty" pojawią się ponownie także Zharick León (niezapomniana Rosario Montes), Kristina Lilley (Gabriela Elizondo), Carmenza González (Quintina) i Tatiana Jauregui (niedziela).


"Po światowym sukcesie pierwszego sezonu jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem produkcji "Gorzkiej zemsty" i możliwością ponownego połączenia oryginalnej obsady 20 lat później, aby kontynuować tę wspaniałą historię" – powiedział Marcos Santana, prezes Telemundo Global Studios. "Widzowie będą mogli cieszyć się współczesną wersją tej kultowej historii o miłości, zdradzie i intrygach oraz spotkać nowe pokolenie postaci, które bez wątpienia obudzą te same pasje, które żyły dwie dekady temu w oryginalnej historii".Nowi aktorzy


Do nowego sezonu "Gorzkiej zemsty" dołączą aktorzy Bernardo Flores, Sebastián Osorio i Juan Manuel Restrepo jako charyzmatyczne dzieci Juana Reyesa (Cimarro) i Normy Elizondo (García), którzy będą reprezentować nowe pokolenie, które zaznaczy własny ślad w legendarnym miasteczku San Marcos.


Bernardo Flores, Sebastián Osorio i Juan Manuel Restrepo dołączają do telenoweli jako nowe pokolenie Reyesów / fot. Telemundo

Gwiezdna obsada długo oczekiwana telenoweli jest dopełniona przez Sergio Goyri, Camilę Rojas, Alejandro Lópeza, Yarę Santanę, Jerónimo Cantillo, Germána Quintero, Constanzę Hernández, Ángel de Miguel, Borisa Schoemanna, Jacobo Montalvo, Jhonatana Bedoyę, Sebastiána Vegę, Valerię Caicedo, Katherinę Porto i Álvaro Garcíę.


Zdjęcia do drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty" ponownie powstają w Kolumbii. Będzie to oryginalna produkcja Telemundo, napisana przez Julio Jiméneza i Ivána Martíneza Lozano, w reżyserii Rodrigo Triany, Sergio Osorio i Camilo Vegi; z Marcosem Santaną, Karen Barroetą i Haroldem Sánchezem ze strony Telemundo, a także Clarą Marią Ochoa i Aną Piñeres, ze strony WOR, jako producentów wykonawczych.
2983 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV