top of page

TelenovelaExpress: Ponowne spotkanie gwiazd "Gorzkiej zemsty", Jessica Coch powraca do telenowel...

Danilo Carrera szczęśliwy w swoim nowym domu - Telemundo, Jessica Coch powraca do meksykańskich telenowel po kilku latach nieobecności. Te wiadomości i znacznie więcej w naszym telegraficznym skrócie. Bądź na bieżąco dzięki TelenovelaExpress!1/6

Żegnaj na zawsze

Meksykańskie Stowarzyszenie Aktorów (ANDI) ogłosiło w środę śmierć aktora teatralnego i telewizyjnego Rodrigo Ruiza, który odnosił również sukcesy, jako reżyser castingu do dużych produkcji telewizyjnych, takich jak nowa wersja "Cuna de lobos" czy "Imperium kłamstw". W tej ostatniej telenoweli, w której wystąpiła również Angelique Boyer i która była emitowana w Polsce przez Novelas+, Ruiz dzielił sceny między innymi z z Leticią Calderón. Spoczywaj w pokoju.


2/6

Nowy dom

Szczęśliwy i błogosławiony. Tak czuje się Danilo Carrera, będąc teraz częścią ekskluzywnego zespołu talentów Telemundo. Ekwadorski aktor podpisał z siecią umowę na udział w wielu projektach w ciągu najbliższych kilku lat. „Telemundo jest teraz moim domem, moją rodziną i moim kanałem. Zapraszam Cię do wspólnej podróży w tę nową przygodę pełną historii, które zawsze będziemy pamiętać” – napisał bohater popularnych telenoweli, takich jak "El amor invencible" czy "Quererlo todo", które w ostatnich latach zrezalizował dla Televisy.


3/6

Wielki powrót

Po kilku latach nieobecności w telenowelach Televisy Jessica Coch ("Mój grzech") powraca w wielkim stylu, jako część obsady nowej wersji "El Maleficio" z Fernandem Colungą i Marlene Favelą w rolach głównych. Za prodkcję odpowiada uznany José Alberto Castro. „Przedstawiam wam Dianę. Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w niesamowitym projekcie” – napisała pod zdjęciem, które opublikowała na Instagramie.


4/6

Ponownie czyni zło

Tak będzie wyglądać Marjorie de Sousa ("Bezduszna") w roli Evy Montany, wielkiego złoczyńcy "Golpe de suerte" (tłum. Cios szczęścia), nowej telenoweli Televisy z Mayrín Villanuevą i Eduardo Yáñezem w rolach głównych . „Jak miło pracować z tak wspaniałym zespołem!” – takimi słowami wenezuelska aktorka opublikowała w sieciach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje z Yáñezem i Sergio Sendelem, który będzie także odpowiedzialny za odgrywanie złoczyńcy. Premiera telenoweli w październiku w Meksyku.


5/6

Ponownie razem

Piętnaście lat po wspólnej pracy przy odnoszącym sukcesy melodramacie "En nombre del amor" Laura Flores i Víctor Cámara dzielą ponownie plan zdjęciowy, tymrazem do nowego romantycznego dramatu Telemundo "Vuelve a mí" z Williamem Levym i Samadhi Zendejas w rolach głównych. „Jak miło móc ponownie podzielić się z wami tym nowym projektem! To zawsze zaszczyt” – powiedziała Cámara. Premiera telenoweli odbędzie się 9 października na antenie Telemundo.


6/6

Spotkanie jastrzębi

Część obsady drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty", w tym Juan Alfonso Baptista, Paola Rey i Natasha Klauss, spotkała się w tym tygodniu w Kolumbii z okazji krajowej premiery drugiego sezonu popularnej telenoweli Telemundo, której emisja rozpocznie się w tym tygodniu na antenie Caracol TV.

485 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page