top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 10: Victoria upokarza Marię

W 10. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Victoria zarzuca Osvaldowi, że przez niego wszyscy wiedzą o jej życiu prywatnym. Victoria beszta Marię za zmianę wizerunku. Emisja 8 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 10:


Victoria ze łzami w oczach wyznaje Antoniecie, że widziała Rodolfo Padillę - mężczyznę, który przed laty ją zgwałcił. Linda ponownie próbuje uwieść Osvalda i ponownie zostaje odtrącona. Victoria jest zła z powodu artykułu, który ukazał się w prasie na temat jej i Osvalda. Mąż uświadamia jej, że powinna do tego przywyknąć. Jeśli jest to ponad jej siły, lepiej będą jak się rozwiodą.


Victoria odrzuca ten pomysł i zapewnia męża, że go kocha. Spędzają romantyczną noc. Fernanda i Federico trafiają na komisariat z powodu awantury w klubie. Maximiliano wpłaca kaucję za siostrę. Każe jej przemyśleć swoje zachowanie, ale obiecuje, że nie powie o niczym rodzicom, nie chcąc by z tego powodu odwołali przyjęcie urodzinowe Fernandy. Z kolei Rodolfo pozostawia syna w więzieniu - nie ma pieniędzy na kaucję i chce dać Federicowi nauczkę.Maria Desamparada prosi Lindę o pomoc w zmianie wizerunku. Nazajutrz pojawia się w pracy mocno umalowana i z rzucającą się w oczy fryzurą. Victoria na jej widok wpada w furię. Obraża ją i wyrzuca z pracy. Maria szuka pocieszenia w kościele. Pojawia się Juan Pablo, który dodaje jej otuchy i obiecuje, że od tej pory będzie dla niej ojcem, którego nigdy nie miała i jej aniołem stróżem.


Emisja w piątek 8 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
339 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page