top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 11: Niespodziewana wizyta

W 11. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Max i Osvaldo pytają Victorię, dlaczego zwoniła Marię. Victoria odpowiada, że Maria pojawiła się ubrana w wulgarny sposób i dlatego podjęła taką decyzję. Emisja 11 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 11:


Victoria myśli, że mimo wszystko Maria stawi się w pracy. Fernanda cieszy się na wieść o zwolnieniu Marii. Maximiliano i Osvaldo bronią wyrzuconej z pracy dziewczyny. Osvaldo ubolewa, że Victorii nie stać na współczucie i opowiada Maximilianowi o tym, że Maria jest sierotą i jak trafiła do domu mody Victorii. Osvaldo umawia się z Lindą. Victoria wyznaje Antoniecie, że mąż i syn zganili ją za zwolnienie Marii. Antonieta radzi jej, aby zmieniła trochę swoje zachowanie, bo Osvalda w końcu to zniechęci.


Victoria towarzyszy Osvaldowi na premierze jego filmu. Na imprezie zjawia się także Linda. Kiedy prosi Osvalda o autograf Victoria zauważa, że dziewczyna bardzo zuchwale rozmawia z jej mężem. Osvaldo prosi ją, by nie urządzała scen. Film okazuje się klapą. Osvaldo dziękuje Victorii za obecność i wsparcie. Victoria zapewnia, że robi to wszystko z miłości.Maximiliano dowiaduje się, że Maria Desamparada znalazła nową pracę. Zdobywa się na odwagę i chce wyznać jej, że jest synem Victorii, ale pracownik przerywa im rozmowę. Widząc, że nie ma co liczyć na pojawienie się Marii w pracy, Victoria postanawia złożyć jej wizytę.


Emisja w poniedziałek 11 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
105 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page