top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 12: Bolesna prawda

W 12. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Victoria pojawia się w mieszkaniu Marii, aby przekonać ją do powrotu do domu mody. Osvaldo dowiaduje się o wycofaniu sponsorów z jego nowego projektu. Emisja 12 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 12:


Victoria uświadamia Marii, że mają ze sobą wiele wspólnego. Jej też los w przeszłości nie oszczędzał, też była nieszczęśliwa, biedna i poniżana, ale zacisnęła zęby i nie poddała się. Dzięki temu dziś jest na szczycie. Maria uważa, że Victoria próbuje zagrać na jej współczuciu. Oznajmia Victorii, że nie pozwoli nikomu wyżywać się na sobie i nie wróci do jej domu mody.


Maximiliano wyznaje Fabianowi, że kocha Marię i traktuje ten związek na poważnie. Fabian radzi mu, by jak najszybciej powiedział dziewczynie, że jest synem Victorii. Fernanda i Victoria kłócą się. Maximiliano staje w obronie macochy i przypomina siostrze o należnym matce szacunku. Osvaldo opowiada Victorii i Guillermowi, że po porażce najnowszego filmu odwołano jego angaż do hiszpańskiego serialu. Guillermo wyznaje, że to jemu powierzono jego rolę. Zaskoczony Osvaldo gratuluje przyjacielowi.Za namową Juana Pabla Maria Desamparada wraca do pracy. Victoria przedstawia jej swojego syna, Maximiliana.


Emisja we wtorek 12 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV