top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 13: Dobre intencje

W 13. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Max wyznaje Marii, że Victoria nie jest jego biologiczną matką, ale ona nie wierzy mu już w żadne słowo. Emisja 13 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 13:


Maximiliano próbuje przekonać Marię, że jej nie okłamał, bo Victoria nie jest jego biologiczną matką. Dziewczyna nie wierzy w ani jedno jego słowo i nie chce go więcej widzieć. Fabian wypomina Maksowi, że nie był szczery z Marią od samego początku. Maximiliano zapewnia przyjaciela, że szczerze kocha Marię i nie spocznie póki nie uzyska jej przebaczenia.


Victoria opowiada Antoniecie, że spotkała w kościele Juana Pabla, w towarzystwie Marii i Bernardy. Maria potrzebuje matczynej rady i zwraca się o nią do Bernardy. Tomasa wyznaje, że Maria bardzo jej kogoś przypomina, choć nie potrafi powiedzieć kogo.Juan Pablo dziękuje Bogu za pojawienie się w szpitalu aparatury potrzebnej do zoperowania małego Martincito. Aparaturę sprowadził Maximiliano, który jednak prosi lekarzy o milczenie na temat jego zasługi. Juan Pablo, Maria Desamparada i dzieci z sierocińca cieszą się na wieść o powodzeniu operacji Martincito.


Emisja w środę 13 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page