top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 14: Przerażające spotkanie

W 14. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Operacja Martina kończy się sukcesem. Victoria konfrontuje się z Rodolfo. Emisja 14 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 14:


Odbywa się impreza urodzinowa Fernandy. Victoria jest w szoku widząc w swoim domu Rodolfa Padillę. Okazuje się, że jest on ojcem chłopaka Fernandy, Federica. Juan Pablo pyta Bernardę, czy to ona jest tym wspaniałomyślnym anonimowym darczyńcą, któremu szpital zawdzięcza aparaturę, a Martincito - życie. Bernarda nie wyprowadza syna z błędu.


Maria Desamparada czuwa przy Martincito. Ofelia wypytuje Guillerma o przeszłość Victorii. Guillermo przyznaje, że Victoria była niegdyś służącą, ale dzięki pracowitości i zdolnościom pokonała ogromną drogę. Z drugiej strony stawianie pracy ponad wszystko może zniszczyć jej małżeństwo.Rodolfo zauważa Victorię. Zaczyna wspominać to, co zaszło między nimi przed laty. Victoria policzkuje go i wyrzuca ze swojego domu. Victoria szuka córki. Znajduje ją półnagą w objęciach Federica.


Emisja w czwartek 14 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
60 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page