top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 2: Miłość od pierwszego wejrzenia

W 2. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Victoria organizuje pokaz mody, aby pomóc bezdomnym dzieciom. Maria i Max spotykają sie po raz pierwszy. Emisja 29 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 2:


Tomasa chce wyjawić Juanowi Pablowi prawdę na temat Victorii, ale w ostatniej chwili wycofuje się. Dowiedziawszy się o tym, Bernarda policzkuje ją i nakazuje milczenie. Tomasa odgraża się. Victoria ze łzami w oczach wspomina swoje bezskuteczne poszukiwania córki. Odwiedza sierociniec i zaprasza siostry na najbliższy pokaz mody.Tomasa chce wyjawić Juanowi Pablowi prawdę na temat Victorii, ale w ostatniej chwili wycofuje się. Dowiedziawszy się o tym, Bernarda policzkuje ją i nakazuje milczenie. Tomasa odgraża się. Victoria ze łzami w oczach wspomina swoje bezskuteczne poszukiwania córki. Odwiedza sierociniec i zaprasza siostry na najbliższy pokaz mody.


Wśród podopiecznych zakonnic jest Maria Desamparada. Maria nie kryje swojego podziwu dla Victorii, wręcz garnie się do niej i wyznaje, że marzy o karierze modelki. Victoria przytula dziewczynę i doznaje niewytłumaczalnego wzruszenia. Obiecuje, że porozmawiają później. Victoria wyznaje Antoniecie, że kiedy objęła Marię poczuła jakby ją znała od lat. Gdy przyjaciółka pyta, czy zapomniała już o Juanie Pablu, Victoria przyznaje, że tak jak mocno go kiedyś kochała, tak teraz go nienawidzi i chciałaby go widzieć martwego.Juan Pablo wypytuje Bernardę o dokładne okoliczności śmierci ojca. Bernarda unika odpowiedzi, sugerując, że to zbyt bolesne dla niej wspomnienia. Maria i Maks spotykają się po raz pierwszy, oboje są zauroczeni sobą nawzajem.


Emisja we wtorek 29 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
576 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page