top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 3: Ponowne spotkanie

W 3. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Max idzie szukać Marii, ale kiedy przybywa do klasztoru, rozmyśla się i wychodzi. Matka przełożona mówi Marii, że musi opuścić klasztor. Victoria spotyka Juana Pabla. Emisja 30 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 3:


Osvaldo zarzuca żonie, że źle potraktowała Marię, która szukała u niej pracy. Victoria nie ukrywa, że zachowała się tak, bo flirtował z dziewczyną. Osvaldo oznajmia Victorii, że jest już zmęczony jej pracoholizmem i rozżalony, że nie dotrzymała obietnicy, że będzie spędzać więcej czasu w domu. Postanowił przyjąć ofertę pracy w Hiszpanii. Victorię dręczą wyrzuty sumienia, że nie powiedziała mężowi o swojej przeszłości. Osvaldo opowiada żonie, jak wielkodusznie Guillermo cieszył się jego sukcesem, mimo że sam stracił główną rolę na jego rzecz.


W snach nawiedzają Bernardę wspomnienia o tym, jak przed laty w zemście spaliła dom prawdziwego ojca Juana Pabla i jego rodziny, przyczyniając się do ich śmierci. Potem zgodziła się wyjść za Octavia, który pokochał Juana Pablo jak własnego syna. Był przeciwny posyłaniu go za wszelką cenę do seminarium i zamierzał powiedzieć pasierbowi o ciąży Victorii, dlatego Bernarda musiała go zabić. Uważała się za narzędzie Boga. Od zawsze wiedziała, że Juan Pablo musi zostać księdzem, a jej zadaniem jest usuwanie z jego drogi wszystkich pokus i przeszkód.Maria Desamparada staje się pełnoletnia i musi opuścić sierociniec. Victoria rozpacza w kościele. Nagle z zakrystii wychodzi Juan Pablo i rozpoznaje ją.


Emisja w środę 30 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
158 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page