top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 4: Nowy dom

W 4. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Max udaje się do sierocińca, aby odnaleźć Marię. Wkrótce towarzyszy jej w drodze do nowego domu. Emisja 31 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 4:


Victoria nie chce rozmawiać z Juanem Pablem. Nazywa go tchórzem i zarzuca mu, że wyjechał bez pożegnania. Duchowny tłumaczy, że było mu wstyd i próbuje się usprawiedliwić. Bernarda ze łzami w oczach opowiada Juanowi Pablowi o śmierci jego ojca. Mówi, że być może przyczyniła się do jego zgonu podając mu przez pomyłkę większą dawkę leku. Mówi, że od lat obwinia się o śmierć Octavia. Syn pociesza ją, tłumaczy, że wypadki się zdarzają.


Max odnajduje Marię. Przedstawia się jej jako Fabian. Antonieta mówi Victorii, że Osvaldo ma tak dobry kontakt z Fernandą, ponieważ poświęca jej dużo czasu i uwagi. Przyjaciółka ostrzega Victorię, że przez wieczne rozpamiętywanie przeszłości i pracoholizm może stracić tę rodzinę, którą ma. Osvaldo spowiada się Juanowi Pablo. Wyznaje mu, że ukrywa przed wszystkimi pewien sekret, by uchronić swoją rodzinę przed cierpieniem. Antonieta pyta Victorię, dlaczego tak nie lubi Marii. Victoria przyznaje, że dziewczyna budzi w niej bardzo silne i sprzeczne uczucia - z jednej pragnie widywać ją jak najczęściej, a z drugiej coś ją od niej odpycha.Victoria ma za złe mężowi, że odwiedził Marię, aby oddać jej portfel. Victoria i Osvaldo przyłapują Fernandę z Federico. Fernanda zarzuca matce, że robi jej awanturę o pocałunki, podczas gdy sama zaszła w ciążę przed ślubem. Victoria policzkuje córkę.


Emisja w czwartek 31 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
288 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page