top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 5: Linda planuje uwieść Octavia

W 5. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Maria przyjmuje do mieszkania dwie współlokatorki. Osvaldo zapewnia Guilerma, że nigdy nie zdradziłby Victorii. Emisja 1 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 6:


Osvaldo wyprasza Federico ze swojego domu. Każe mu zastanowić się nad swoim postępowaniem. Victoria tłumaczy córce, że zależy jej, aby dać jej jak najlepszą edukację. Victoria i Osvaldo kłócą się o córkę i o to, które z nich poświęca jej więcej czasu. Do kolejnej scysji dochodzi, gdy Victoria nie chce towarzyszyć mężowi na jednej z imprez i wymawia się pracą.


Osvaldo jest oburzony, że żona poświęca pracy już nie tylko całe dnie, ale i noce, i że zaniedbuje obowiązki żony i matki, bo zależy jej tylko na sukcesie firmy. Linda poznaje Osvalda. Jest pod wielkim wrażeniem gwiazdora i próbuje go uwieść. Guillermo radzi przyjacielowi, aby nie igrał z ogniem. Osvaldo zapewnia go, że kocha Victorię i nie mógłby jej zdradzić.Maria Desamparada i Naty tłumaczą Lindzie, że nie ma szans u Osvalda, który ma wspaniałą żonę. Linda nie traci jednak rezonu.


Emisja w piątek 1 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
467 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page