top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 6: Upokorzenie

W 6. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Maria idzie prosić Vicorię o pracę. Zostaje jednak przez nią bardzo źle potraktowana. Max znajduje płączącą Marię. Emisja 4 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 6:


W Televisie Osvaldo spotyka przypadkiem Marię. Radzi jej, by spróbowała porozmawiać z Victorią. W tym czasie Victoria dzwoni do Osvalda. Telefon odbiera Guillermo, który by wzbudzić jej zazdrość informuje ją, że Osvaldo zajęty jest rozmową z Marią. Maria Desamparada idzie do Victorii. Ta traktuje ją oschle, sugerując, że dziewczyna kręci się koło jej męża. Maria bezskutecznie próbuje wyjaśnić sytuację.


Wzburzona Victoria bez ogródek mówi jej, że nie nadaje się na modelkę - brak jej idealnej figury, elegancji, wdzięku. Zrozpaczona Maria Desamparada wyrzuca jej, że tak brutalnie niszczy jej marzenia. Victoria zwierza się Antoniecie, że da szansę Marii, bo chce mieć ją na oku, choć dziewczyna zapewnia, że nie ma nic wspólnego z Osvaldem.Victoria przyjmuje Marię do pracy, ale zaznacza, że musi udowodnić, że nadaje się na modelkę. Uprzedza ją też, że od tej pory jej życie zawodowe i prywatne należeć będą do niej - Victorii.


Emisja w poniedziałek 4 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
51 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


Najnowsze

Polecamy w TV