top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 8: Miłosne rozczarowanie

W 8. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Maria mówi Nati i Lindzie, że Max chciał ją wykorzystać. Victoria pyta Osvalda, czy myślał o byciu z inną kobietą. Emisja 6 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 8:


Maria Desamparada odpycha Maximiliana. Zaznacza, że nie będzie dla nikogo przelotną miłostką - marzy o prawdziwej miłości, ślubie i rodzinie. Antonieta skrycie kocha się w Oscarze choć wie, że on od lat zakochany jest w Victorii.


Osvaldo prosi Victorię, by okazywała mu więcej zainteresowania. Victoria chce wiedzieć, czy byłby zdolny ją zdradzić. Osvaldo zapewnia, że jest jej wierny, choć czasami wydaje mu się, że ona chciałaby, żeby znalazł sobie inną, dzięki czemu sama mogłaby całkowicie poświęcić się swojej pracy.Lindzie udaje się zdobyć numer prywatnej komórki Osvalda. Victoria nie ukrywa swojego niezadowolenia jej telefonem do męża. Maria Desamparada poznaje Juana Pablo.


Emisja wśrodę 6 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV