top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 9: Dać szansę miłości

W 9. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Bernarda zabrania Tomasie powiedzieć Juanowi Pablo prawdę o Victorii. Max przeprasza Marię i zaprasza na kolację. Dziewczyna postanawia dać mu szansę. Emisja 7 września o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 9:


Maria Desamparada żali się Juanowi Pablowi, że nie wybaczy rodzicom, że ją porzucili. Victoria złości się, że jedna z jej modelek jest w ciąży, a druga wychodzi za mąż. Każe je zwolnić.


Maximiliano staje w obronie pracownic - pyta Victorii czy sama zrezygnowałaby dla kariery z bycia żona i matką. Victoria twierdzi, że nie może litować się nad nikim. Linda ma dość sprzedawania na ulicy. Zwierza się Naty, że marzy o własnym salonie piękności, który kupi jej Osvaldo.Maximiliano aranżuje serenadę pod domem Marii. Zapewnia ją, że bardzo mu na niej zależy. Maria wybacza mu i zgadza się zostać jego dziewczyną.


Emisja w czwartek 7 września o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
81 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page