top of page

"Więzień miłości": Wyznanie miłości

W odcinkach 322-326 telenoweli "Więzień miłości": Bahsende znów atakuje Zehrę. Omer szykuje żonie niespodziankę, lecz ona wyznaje, że nigdy mu nie wybaczy tego, jak w przeszłości ją traktował. Emisja w dniach od 15 do 19 czerwca 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.


ODCINEK 322:

Zehra wręcza Omerowi podpisaną ugodę rozwodową. Sabah wścieka się na Kerema, który w środku nocy przywiózł Teomana, by ten dał jej prezent. Sabah wyjawia Omerowi szczegóły rozmowy z Zehrą, którą podsłuchał podczas wesela. Omer zwierza się Nihatowi ze swoich rozterek.

Emisja 15 czerwca o godz. 17:10 w TVP2ODCINEK 323:

Po niesprawiedliwym ataku Bahsende na Zehrę, Ajsze mdleje. Omer w zdecydowany sposób zabrania babce dalszych ataków na Zehrę. Teoman usiłuje wyznać Sabah miłość, ale ona nie daje mu nadziei. Koraj ubiega się o pracę w firmie Omera. Omer przyrzeka Zehrze dozgonną miłość.

Emisja 16 czerwca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 324:

Salim, zdenerwowany rozstaniem Jasemin z Korajem, dostaje palpitacji serca. Zaniepokojona Zehra przyjeżdża z Omerem, by się nim opiekować. Teoman chce utrudnić Sabah pracę. Koraj uzyskuje posadę w firmie Omera.

Emisja 17 czerwca o godz. 17:10 w TVP2ODCINEK 325:

Zehra zostaje z chorym ojcem, Omer tęskni. Nieporozumienia między Sabah i Keremem nasilają się. Dżewrije kokietuje Salima. Teoman dzwoni do dewelopera i rozwiązuje problem Sabah. Koraj i Omer pomagają Selimowi w wykonaniu pilnego zamówienia.

Emisja 18 czerwca o godz. 17:10 w TVP2ODCINEK 326:

Teoman zaprasza Sabah do kina, ona namawia Kerema, by też poszedł. Zehra idzie odwiedzić Sabah i ta opowiada jej szczegóły rozmowy z Omerem. Omer szykuje Zehrze niespodziankę, lecz ona wyznaje, że nigdy mu nie wybaczy tego, jak w przeszłości ją traktował.

Emisja 19 czerwca o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP


297 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page