top of page

"Marina"

Telenowela była nową wersją meksykańskiej "Marii z przedmieścia", a także pierwszą główną rolą w dorobku Sandry Echeverría. Produkcja po dziś dzień pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się telenowel w historii Telemundo.

Marina jest naiwną i nieutraszoną dziewczyną, która utrzymuje się prowadząć turystyczne łodzie w meksykańskim kurorcie Acapulco. Jest bardzo blisko związana ze swoją matką, skromną szwaczką. Jej życie rozpada się na kawałki, gdy nie spodziewanie kobieta umiera. Po tych wydarzeniach, dziewczyna znajduje schronienie w domu bogatego Guillerma Alarcóna, który jednak nie zdradza jej, że jest jego siostrzenicą. Nie wszyscy przyjmują dziewczynę z radością...


Alberta, szwagierka jej wuja, dobrze zna pochodzenie dziewczyny i od samego początku okazuje wobec niej pogardę. Wraz z pomocą Adriany, żony swojego syna Ricardo, robi wszystko, aby uprzykrzyć Marinie życie w rezydencji rodziny Alarcón Morales. Ricardo, który trwoni rodzinną fortunę na ucieczki od niedudanego małżeństwa, zachwyci się pięknem i prostotą nowej domowniczki.


Zachwyca się nią także Papalote, chłopak z sąsiędztwa, którego zawsze traktowała jak brata. Pod wrażeniem dziewczyny będzie także Julio, kochanek Adriany. Na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie Elíasa, najmłodszego syna Alberty, a także Laury, młodej kobiety o wielkim sercu, która zostanie jej najlepszą przyjaciółką.


Los sprawi, że Marina zakocha się w będącym już wtedy wdowcem Ricardzie, który postanowił zmienić swoje życie i zasłużyć na miłość dziewczyny. Parę czeka jednak wiele przeszkód...


Verónica, bliźniaczka Laury, zakocha się w młodym Alarconie i zrobi wszystko, aby go zdobyć. Nie zawacha się wykorzystać do tego jednego ze swoich kochanków, Federico Santibáñeza. Sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy Marina odkryje swoje prawdziwe pochodzenie.


INFO


Rok: 2006

Kraj produkcji: USA/Meksyk

Wytwórnia: Telemundo/Argos Produc