top of page

Za kulisami: "Marina"

Telenowela była nową wersją meksykańskiej "Marii z przedmieścia", a także pierwszą główną rolą w dorobku Sandry Echeverría. Produkcja po dziś dzień pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się telenowel w historii Telemundo.

Marina jest naiwną i nieutraszoną dziewczyną, która utrzymuje się prowadząć turystyczne łodzie w meksykańskim kurorcie Acapulco. Jest bardzo blisko związana ze swoją matką, skromną szwaczką. Jej życie rozpada się na kawałki, gdy nie spodziewanie kobieta umiera. Po tych wydarzeniach, dziewczyna znajduje schronienie w domu bogatego Guillerma Alarcóna, który jednak nie zdradza jej, że jest jego siostrzenicą. Nie wszyscy przyjmują dziewczynę z radością...


Alberta, szwagierka jej wuja, dobrze zna pochodzenie dziewczyny i od samego początku okazuje wobec niej pogardę. Wraz z pomocą Adriany, żony swojego syna Ricardo, robi wszystko, aby uprzykrzyć Marinie życie w rezydencji rodziny Alarcón Morales. Ricardo, który trwoni rodzinną fortunę na ucieczki od niedudanego małżeństwa, zachwyci się pięknem i prostotą nowej domowniczki.


Zachwyca się nią także Papalote, chłopak z sąsiędztwa, którego zawsze traktowała jak brata. Pod wrażeniem dziewczyny będzie także Julio, kochanek Adriany. Na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie Elíasa, najmłodszego syna Alberty, a także Laury, młodej kobiety o wielkim sercu, która zostanie jej najlepszą przyjaciółką.


Los sprawi, że Marina zakocha się w będącym już wtedy wdowcem Ricardzie, który postanowił zmienić swoje życie i zasłużyć na miłość dziewczyny. Parę czeka jednak wiele przeszkód...


Verónica, bliźniaczka Laury, zakocha się w młodym Alarconie i zrobi wszystko, aby go zdobyć. Nie zawacha się wykorzystać do tego jednego ze swoich kochanków, Federico Santibáñeza. Sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy Marina odkryje swoje prawdziwe pochodzenie.


INFO


Rok: 2006

Kraj produkcji: USA/Meksyk

Wytwórnia: Telemundo/Argos Producciones

Obsada: Sandra Echeverría, Manolo Cardona, Susana Dosamantes, Alfonso Dosal, Humberto Zurita, Pablo Azar i inni.


Pierwsza główna rola

fot. Telemundo

Zanim dostała główną rolę w "Marinie", młodziutka wtedy Sandra Echeverría miała za sobą tylko niewielkie rólki w telenowelach TV Azteca. Dopiero postać Mariny otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Partnerujący jej Manolo Cardona był już wtedy uznanym aktorem z kilkoma głównymi rolami na koncie ("Por qué diablos", Ladrón de corazones", "Wieczny płomień miłości").


Amant, który musiał odejść

fot. Telemundo

Mauricio Ochmann grał Ricardo Alarcóna w pierwszych dwudziestu odcinkach, ale ze względów zdrowotnych musiał opuścić telenowelę. Uzależniony od narkotyków aktor poddał się leczeniu w jednym ze specjalistycznych ośrodków odwykowych.fot. Telemundo

Obsada z wielkim żalem pożegnała Mauricia i życzyła mu szybkiego powrotu do zdrowia. Aktorowi dość szybko udało odbić się od dna. W 2007 roku powrócił z rolą w "Miłości jak czekolada", a rok później zagrał protagonistę u boku Victorii Ruffo ("W niewoli uczuć") w telenoweli "Victoria". W 2010 roku znów spotkał się na planie z Sandrą Echeverría za sprawą telenoweli "Pustynna miłość", gdzie ponownie zagrali zakochanych.

Uczulona

fot. Telemundo

Aylín Mújica nigdy nie zapomni owoców morza, które pewnego dnia zjadła podczas nagrań - "Wywołały u mnie alergię, moja twarz cała nabrzmiała i wypełniła się krostami. Na szczęście koledzy z planu rozwiązali ten problem za pomocą makijażu i mogliśmy kontynuowac pracę".


Ponowne spotkanie

fot. Telemundo

Humberto Zurita ("Królowa południa") cieszył się na kolejną wspólną pracę z licznym gronem kolegów z planu telenoweli "Los Plateados" - Angélicą Celaya (Rosalba), w której zakochuje się jego postać, Martą Aurą (Guadalupe), Claudią Lobo (Chela) i Eduardem Victorią (Federico).

1463 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page