top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 25: W cieniu oskarżeń

W 25. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Julieta próbuje udowodnić, że za problemy z uprawą avocado odpowiada wyłącznie Sara. Juan przyznaje rację byłej narzeczonej, co mocno rozczarowuje Sarę. Emisja 22 grudnia 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 25:


Mateo pocałunkiem pokazuje Juliecie, co do niej czuje. Juan ostrzega Sarę, aby uważała na Pedra, ponieważ jego brat wie, jak podbijać kobiety,. Zapewnia ją, że mianowanie jej na dyrektora finansowego, bez rozległej wiedzy w tej dziedzinie, było błędem.


Julieta próbuje upokorzyć Sarę, ale rywalka stawia jej czoła. Julieta prosi Pedra, aby zajął się Sarę. Modesto błaga Mateo, aby nie więcej nie pił. Pedro jest przekonany, że Sara jest niewinna i twierdzi, że ktoś sabotował przy zbiorach awokado, aby ją skrzywdzić.

Emisja w piątek 22 grudnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
465 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page