top of page

"Maria z przedmieścia" imigrantką?

Wyciekł scenariusz nowej wersji "Los ricos tambien lloran", czyli pierwowzoru doskonale nam znanej telenoweli "Maria z przedmieścia", którą Televisa planuje zrealizować w ramach projektu "Fábrica de sueños".


We wrześniu na antenie meksykańskiej stacji Las Estrellas wystartuje długo oczekiwany projekt "Fábrica de sueños" (tłum, "Fabryka marzeń"). Na pierwszy ogień pójdą nagrywane juz od kliku miesięcy nowe wersje "Pauliny", "Cuna de lobos" i "Ceny marzeń". W planach są już jednak kolejne tytuły, a wśród nich remake hitowej "Los ricos tambien lloran" z Veronicą Castro ("Prawo do narodzin"), która jest pierwowzorem równie polularnej "Marii z przedmieścia" z Thalíą w roli głównej. W zeszłym roku mogliśmy cieszyć się powrotem tej telenoweli za sprawą emisji w TV4.


Nową wersję tej słynnej historii przygotowuje producent Pedro Damián ("Paloma", "Włoska narzeczona"). Do zagrania głównej roli przymierzana jest Maite Perroni ("Nie igraj z aniołem"), która zagrała już podobną rolę w telenoweli "Kotka".


Uwspółcześniony scenariusz opowie historię Mariany, młodej i szlachetnej dziewczyny, która dorasta otoczona luksusami w Valle de Guadalupe, ale kiedy umiera jej ojciec, macocha wyrzuca ją na ulicę. Mariana przekracza granicę na pokładzie "La Bestia", gdzie poznaje księdza, który umieszcza ją pod opieką bogatej rodziny we wschodnim Los Angeles. W nowym domu dziewczyna poznaje kobieciarza Luisa Alberto.


Miłość, którą Luis Alberto zaczyna czuć do Mariany, przemiania go, ale wszystko zmienia się, gdy ich syn zostaje porwany, a Mariana poświęca cały swój czas na wspieranie dzieci imigrantów.


Po kilku latach okrutna macocha powraca, aby zemścić się na Marianie. Manipulując jej zaginiomym synem ponownie doprowadza do ich rozdzielenia.

185 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page