top of page

Mario Cimarro o swoim udziale w kontynuacji "Gorzkiej zemsty"

Kubański aktor powraca do roli Juana Reyesa w drugim sezonie kultowej telenoweli "Gorzka zesmta" (org. Pasión de gavilanes), której premiera na antenie Telemundo odbędzie się już 14 lutego.

Po dziesieciu latach nieobecnośći Mario Cimarro powróci w wielkim stylu na antenę Telemundo już w poniedziałek 14 lutego jako jeden z sześciu głównych bohaterów drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty" (org. Pasión de gavilanes), hitowej telenoweli, która prawie dwie dekady temu wyniosa go na szczyty sławy i uczyniła jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie. Na tydzień przed swoim długo oczekiwanym powrotem kubański aktor opowiedział w ekskluzywnym wywiadzie o szczegółach swojego udziału w nowych odcinkach kultowej telenoweliJak i kiedy pojawiło się pierwsze podejście do "Gorzkiej zemsty 2"?


Nie pamiętam zbyt dobrze, ale myślę, że późnym latem lub wczesną jesienią 2020 roku rozpoczęły się rozmowy z moim przedstawicielem.


Czy długo zastanawiałeś się przed powiedzeniem ostatecznego „tak”?


Właściwie z "Gorzką zemstą", ani pierwszym, ani teraz drugim sezonem, nie było nad czym myśleć. Juan Reyes Guerrero to ujmująca postać w świetnej historii.


Mario Cimarro i Danna Garcia na planie "Gorzkiej zemsty 2" / fot. Telemundo

Czy był jakiś warunek, który postawiłeś, aby wziąć udział, a może jakiś wymóg, który musiał być spełniony, aby zachęcić Cię do udziału w projekcie?


Sugestia, a nie wymóg. Zaproponowałem ponowne zangażowanie reżysera pierwszego sezonu Rodrigo Triany i pisarza Julio Jiméneza.


Jak wyglądał ten pierwszy dzień, kiedy wróciłeś prawie 20 lat później w skórze Juana Reyesa?


To ciekawe, ponieważ w ciągu ostatnich 18 lub 19 lat fani nie pozwalali Juanowi Reyesowi odpocząć i byli odpowiedzialni za utrzymanie go przy życiu, zarówno poprzez pocztę od fanów, występy na żywo, jak i camy, w których Juan nadal ma niezliczone i bardzo interesujące doświadczenia.A ponowne spotkanie z Danną Garcíą na planie i resztą obsady, jak to było?


Spotkanie z całą piątką było ujmujące, udało nam się stworzyć wymarzony zespół, który działał i działa idealnie. "Gorzka zemsta" miał wiele przewag, dzięki czemu między nami wszystkimi, Danną, Paolą, Natashą, Michelem i Juanem Alfonso, wiedzieliśmy, jak zaangażować i stworzyć ten magiczny wszechświat, za którym tęskni i który cieszy publiczność.


W tej historii minęło 20 lat, twoja postać jest ojcem trójki dzieci… Jak zmieni się Juan Reyes w tym sezonie w porównaniu z 2003 rokiem?


Wielkim konfliktem Juana w pierwszym sezonie było bycie ojcem, którym w rzeczywistości nie był, bo był przecież bratem. Dzięki czystej chłopskiej intuicji, był ojcem dla swoich młodszych braci i był odpowiedzialny za utrzymywanie rodziny razem, a jednocześnie potrafił zrównoważyć to z miłością do kobiety, która jest poza jego ligą. W drugim sezonie minęło 20 lat i Juan stworzył własną rodzinę, trójkę dzieci z tą nieosiągalną kobietą, odnoszący sukcesy biznes z jedynym talentem jaki posiada: rękami, pracą w polu, końmi. Juan, z charakterystyczną dla niego mądrością i szlachetnością, zna swoje błogosławieństwo, którego nie uważa za pewnik: posiadanie, troskę, utrzymanie i uszczęśliwianie tej kobiety, która należy do innej klasy społecznej, oraz o jednoczącej roli jego rodziny, trosce nie tylko o jej jądro, które stworzył wraz z Normą, ale także bacznie czuwającego nad jego braćmi.


Mario Cimarro ponownie wciela się w rolę Juana Reyesa / fot. Telemundo

Co możesz nam powiedzieć o kierunku, jaki przyjmie relacja Normy i Juana Reyesów?


Z intuicją, wrodzoną mądrością chłopską, szlachetnością i odwagą, które go charakteryzują, a także z dwudziestoletnim małżeństwem, ten Romeo jest tak samo lub bardziej zakochany w swojej Julii niż kiedykolwiek i będzie zdolny do niemożliwego, aby ją chronić i uszczęśliwić.


Czy zaskoczył cię kierunek, w którym twoja postać obierze w tym sezonie?


Podejmowanie działania, jeśli jest dokładnie podzielone, jest jak rozwiązywanie równania matematycznego. Dlatego istnieją sytuacje i konflikty, które trzeba przełamać, aby magia mogła trwać.


Jak określiłbyś ten nowy sezon "Gorzkiej zemsty"?

Jak hit, który nie szczędzi środków. Wizualnie publiczność odkryje na nowo świat swoich ulubieńców dzięki kinowej perspektywie i wizji, która wzniesie magię na wyższy poziom.

956 wyświetleń1 komentarz

1 Comment


Kiedy będzie druga część " Gorzkiej zemsty" wyświetlana w Polsce ?

Like

Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page