top of page

Ruszyły zdjęcia do "Te acuerdas de mi?"

W poniedziałek wystartowały zdjęcia do telenoweli "Te acuerdas de mi?", która będzie meksykańską wersją tureckiej "Królowej jednej nocy". W rolach głównych Fatima Molina i Gabriel Soto.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o nabyciu przez meksykańską Televisę praw do adaptacji ponad 40 tureckich telenowel. Na pierwszy ogień poszedł scenariusz "Kara para ask", którego nowa adaptacja pod tytułem "Imperio de mentiras" zadbiutowała w Meksyku 14 września. Tego samego dnia rozpoczęły się równieź zdjęcia do "Te acuerdas de mi?", która powstaje na podstawie scenariusza innej tureckiej telenoweli, "Królowa jednej nocy". Kilka lat temu wspomnianą produkcję polscy widzowie mogli oglądać za pośrednictwem TVP1.Główne rolę w meksykańskiej adaptacji zagrają debiutująca w telenowelach Televisy, Fatima Molina oraz uznany już aktor telenowel Gabriel Soto ("Ukryta miłość"). Zdjecia ruszyły w ścisłym reżimie sanitarnym, który ma zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19. Cała produkcja telenoweli poddała się testom, a także zabezpieczyła w maski i inne niezbędne osłony twarzy.Pedro (Gabriel Soto) jest żonaty z córka swojego protektora i szefa, mężczyzna postanawia zakończyć farsę jaką jest jego małżeństwo, gdy zakochując się w Verze Solís (Fátima Molina), którą poznaje podczas podróży służbowej. Jednak jego szef, Olmo Cáceres (Guillermo García Cantú), grozi, że zrobi wsyztsko, aby powstrzymać rozpad tego małżeństwa. Pedro poddaje się groźbom szefa i porzuca Verę. Wiele lat później mężczyzna ponownie spotka się z Verą, gdy ta zjawi się w rezydencji jako narzeczona jego teścia.


Pierwszy klaps na planie nowej telenoweli / fot. Televisa

Obsadę telenoweli uzupełniają Ana Bertha Espín, Pedro Sicard, Federico Ayos, Marisol del Olmo, Enoc Leaño, Emilio Guerrero, Markin López, Anton Araiza i Nina Rubín.


Premierę "Te acuerdas de mi?" na antenie telewizji Las Estrellas przewidziano na początek 2021 roku.

368 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page