top of page

Sabine Moussier w obsadzie "La mexicana y el güero"

Niezapomniana Carmina z "Otchłani namiętności" powraca do telenowel po kilkuletniej przerwie. Aktorka uświetni obsadę telenoweli "La mexicana y el güero" z Itati Cantoral i Juanem Solerem.

Sabine Moussier polskiej publiczności dała się poznać jako okrutna ciotka pięknej Elisy w telenoweli "Otchłań namiętności", czy przebiegła Frida w "Miłości i nienawiści". Teraz dołącza do obsady kolejnej produkcji Televisy.


Jak donosi meksykański periodysta Juan José Origel, uznana aktorka będzie częścią obsady aktorskiej "La mexicana y el güero", najnowszej telenoweli Nicandro Díaza, której premierę wstępnie przewidziano na lipiec. Plany te mogą jednak ulec zmianie, gdyż Televisa z powodu epidemii koronawirusa zawiesiła na czas nieokreślony zdjęcia do wszystkich swoich telenowel. Głównych bohaterów telenoweli zagrają Itati Cantoral ("Maria z przedmieścia"), Juan Soler ("Królowa serc") i Luis Roberto Guzmán ("Za głosem serca").


"La mexicana y el güero" jest adaptacją chilijskiej telenoweli "Cómplices", znanej w Polsce za sprawa emisji w Zone Romantica pod tytułem "Gringo i jego rodzinka". Opowiada historię uczciwego i oddanego pracy amerykanina, który przybywa do Meksyku w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny po tym, gdy odkrywa, że został adoptowany. Itati Cantoral będzie na ekranie Andreą, która po poznaniu historii amerykanina obmyśli wraz z matką podstępny plan mający na celu przejęcie fortuny przybywającego do Meksyku gringo. W tym celu postanawiają udawać jego prawdziwych krewnych. Luis Roberto Guzmán zagra postać René, ambitnego i uwodzicielskiego chłopaka Andreii.


Ostatnią telewizjną rolą 53-letniej dziś Sabine była postać Ingrid Dueñas w telenoweli "Me declaro culpable" z 2017 roku.Oglądaj telenowelę "Otchłań namiętności" w serwisie IPLA - więcej


275 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Najnowsze

VOD

big-RubiTelevisa_strona.png

Polecamy w TV

bottom of page