top of page

TelenovelaExpress: Susana González z nową telenowelą, Gabriel Soto robi sobie przerwę

Angelique Boyer i Sebastián Rulli rozpoczynają nagrywanie nowej produkcji w Meksyku, Sergio Sendel powraca w roli czarnego charakteru. Te wiadomości i wiele więcej w naszym telegraficznym skrócie. Bądź na bieżąco!1/5

Udana premiera

Telenowela "Minas de pasión" (tłum. Kopalnie namiętności) miała swoją premierę w ostatni poniedziałek w Meksyku, w paśmie o godz. 18:30 kanału Las Estrellas. Według komunikatu prasowego TelevisaUnivision produkcja z Livią Brito ("Bezduszna") i Osvaldo de Leónem ("Światło twoich oczu") osiągnęła w swoim premierowym odcinku bardzo dobre wyniki oglądalności: „Umiejscowiła się na pozycji lidera widowni w wieczornym paśmie otwartej telewizji, gromadząc 4,8 miliona widzów”. Według danych Nielsen IBOPE Mexico „start telenoweli przewyższył konkurencję o 82%”.


2/5

Robi sobie przerwę

Po zakończeniu nagrań do telenoweli "Vencer la culpa" (tłum. Pokonać poczucie winy) Gabriel Soto zrobi sobie przerwę w karierze ze względów zdrowotnych . „Nie odchodzę z telenowel, od dawna buduję swoją karierę w tym medium i dziękuję także wszystkim osobom, które trzymały mnie tutaj przez 25 lat, ale zamierzam zrobić sobie przerwę, bo tak ma problemy zdrowotne", oświadczył w niedawnym wywiadzie przed kamerami Televisa Espectáculos. „Mam dwie przepukliny szyjne, muszę się opatrzyć, nie jest to bardzo poważne, nie czuje się źle, ale w końcu są to też rzeczy, które dzieją się z wiekiem”.


3/5

Rozpoczynają nagrania

Angelique Boyer i Sebastián Rulli, których obecnie możemy oglądać na antenie Novelas+ w telenoweli "Za głosem serca", rozpoczęli w Meksyku nagrania do nowej produkcji dla platformy ViX, usługi transmisji strumieniowej należącej do TelevisaUnivision. Aktorska para zagra głównych bohaterów nowej wersji popularnej telenoweli "El extraño retorno de Diana Salazar" (tłum. Dziwny powrót Diany Salazar). „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc ogłosić, że rozpoczęliśmy już nagrania ze świetną obsadą. Pracujemy z wielkim poświęceniem, pasją i miłością. Chcemy Was zaskoczyć nową wersją tej emblematycznej historii” – udostępniła Boyer w swoim profil na Instagramie.


4/5

Z nową telenowelą

Po udanej głównej roli w telenoweli "Mi camino es amarte" (tłum. Moją drogą jest kochać), Susana González wkrótce powróci na plan zdjeciowy Televisy San Ángel, u boku uznanej producentki Angelli Nesmy . „To piękna postać, postać, którą jestem bardzo podekscytowana” – powiedziała meksykańska aktorka przed kamerami Televisa Espectáculos, nie zdradzając więcej szczegółów.


5/5

Ponownie złoczyńcą

Po daniu życia Adriánowi Cantú w odnoszącej sukcesy telenoweli "Mi fortuna es amarte" (tłum. Moją fortuną jest kochać Cię), Sergio Sendel powraca do nikczemności w nowej telenoweli producenta Nicandro Díaza pt. "Golpe de suerte" (tłum. Cios szczęścia), historii z Mayrínem Villanuevą i Eduardo Yáñezem w rolach protagonistów. Na zdjęciu meksykański aktor pozuje w towarzystwie aktorki Mayi Mishalskiej, która również jest w obsadzie. Premiera telenoweli odbędzie się w Meksyku w połowie października.

506 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page