top of page

"Triumf miłości" – Odcinek 1: Zdesperowana

W 1. odcinku telenoweli "Triumf miłości": Victoria jest znaną projektantką mody, która desperacko pragnie odnaleźć zaginioną córkę. Juan Pablo wspomina Victorię, pyta o nią Bernardę. Emisja 28 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.

"Triumf miłości" (oryg. Triunfo del amor) opowiada historię Marii, która dorastała bez rodziców i nie zna swego pochodzenia. Piękna dziewczyna dostaje pracę modelki w prestiżowym domu mody prowadzonym przez Victorię. Poznaje tam pasierba właścicielki firmy, Maximiliana i wkrótce nawiązuje z nim romans. Mężczyzna ukrywa jednak przed Marią swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem walkę o mężczyznę podejmuje Jimena, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swoje plany. Victoria nie darzy sympatią Marii, sądzi bowiem że uwodzi jej męża, przystojnego aktora Osvalda. Maria nie wie, że szefową przed laty spotkało nieszczęście. W młodości, będąc służącą w domu bezwzględnej Bernardy, kobieta wdała się w romans z jej synem Juanem Pablo, który kształcił się w seminarium duchownym. Mężczyzna za namową matki zrezygnował jednak ze swego uczucia i został księdzem. Wkrótce wyjechał, nie wiedząc, że Victoria spodziewa się jego dziecka.Odcinek 1:


Victoria mieszka w pięknej posiadłości z mężem, Osvaldem, córką Fernandą i Maximilianem, synem Osvalda z pierwszego małżeństwa. Mimo kochającej rodziny i wspaniałej kariery projektantki mody, życie Victorii zatruwają przeżycia z przeszłości - smutny koniec jej wielkiej młodzieńczej miłości do Juana Pabla i zaginięcie córeczki Marii. Antonieta, jej przyjaciółka i wspólniczka, jest jedną z niewielu osób, które znają prawdę o przeszłości Victorii. Radzi jej, by nie rozdrapywała dawnych ran i poświęciła więcej uwagi swojemu mężowi.


Ksiądz Juan Pablo, po latach służby duszpasterskiej w Monterrey, dostaje parafię w stolicy, w pobliżu rodzinnego domu. Wspomina jak wiele lat temu noc przed wstąpieniem do seminarium spędził w ramionach Victorii. Zachwiało to jego pewnością co do obranej wcześniej drogi, ale matka zrobiła wszystko, by jednak nie zrezygnował z seminarium. Juan Pablo pyta o Victorię służącą matki, Tomasę. Kobieta odsyła go do matki. Bernarda zapewnia syna, że Victoria odeszła z domu bez pożegnania i słuch po niej zaginął. W duchu wspomina zaś, jak przed 20 laty wyrzuciła ją z domu na wieść o tym, że służąca spodziewa się dziecka Juana Pabla.Osvaldo wyrzuca żonie, że zależy jej tylko na pracy, jakby w ten sposób pragnęła o kimś lub o czymś zapomnieć. Podczas gdy on kocha ją i bardzo jej potrzebuje, ona oddala się od niego. Victoria obiecuje zmienić swoje zachowanie. Osvaldo uważa Guillerma za przyjaciela. Nie wie, że ten nienawidzi go i zazdrości mu wszystkiego - od sławy po żonę.


Emisja w poniedziałek 28 sierpnia o godz. 19:00 w Red Carpet.


Więcej informacji o telenoweli "Triumf miłości" na stronie: www.telenovela.pl/triumf-milosci


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Triumf miłości" (Triunfo del amor), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Jorge Édgar Ramírez, Alberto Díaz; Występują: Maite Perroni, William Levy, Dominika Paleta, Victoria Ruffo, Osvaldo Rios, Diego Olivera, Cersa Evora, Pablo Montero, Livia Brito, Carmen Salinas i inni.
1194 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentit


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page