top of page

William Levy gotowy do pracy na planie "Café"

Latynoski amant przygotowuje się do pracy na planie nowej telenoweli Telemundo i RCN, gdzie zagra u boku Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli"). Produkcja będzie nową wersją "Miłości jak tequila".

Pomimo kryzysu zdrowotnego wywołanego przez epidemię koronawirusa, aktorzy i ekipy produkcyje musiały odnależć się w nowych okolicznościach i z zachowaniem wysokiego reżimu sanitarnego wróciły na plany produkcji telewizyjnych, by kręcić projekty zaplanowane na obecny i przyszły rok. Nie inaczej zrobił William Levy ("Nie igraj z aniołem"), który właśnie wylądował w Kolumbii, aby rozpocząć zdjęcia do swojej nowej telenoweli.Aktor, który od dłuższego czasu mieszka w Mimi (USA), będzie protagonistą remake'u słynnej "Café con aroma de mujer", pierwowzoru równie popularnych i emitowanych u nas telenowel "Kiedy będziesz moja" (TV Azteca) i "Miłość jak tequila" (Televisa).


Nowa produkcja, w której urodzony na Kubie latynoski łamacz serc udowodni swój talent, nie będzie nosiła nazwy oryginalnego hitu z lat 90, ale zostanie skrócona do samego słowa "Café" (Kawa).


Chcociaż jakiś czas temu William ogłaszał, że nie zamierza porzucać swojej kariery aktora filmowego, aby powracać do telenowel, to jednak ostatecznie, po serii kilku kinowych i telewizyjnych niepowdzeń, zdecydował się zmienić zdanie. Pozytywnie na jego chęć powrotu do gatunku odpowiedzieli wtedy producenci Telemundo i RCN Televisión.Jedną z aktorek, która będzie mu towarzyszyć na ekranie to Carmen Villaobos, czyli niezapomniana Lola z emitowanej przez TV Puls telenoweli "Moje serce bije dla Loli". Aktorka bardzo serdecznie przyjęła kolegę po fachu i wpisem na Instagramie sprawiła, że poczuł się mile widziany. "Witamy w Kolumbii Willy!" - tymi słowami i wspólnym zdjęciem ogłosiła światu, że aktor jest już gotowy do rozpoczęcia zdjęć i lada chwila oboje wejdą na plan telenoweli. Wspólne zdjęcie szybko uzyskało ponad 640 tysięcy polubień i 5 tys. komentarzy."Miło cię widzieć, moja Carmen, dzięki za powitanie. Kocham waszą ziemię" - odpowiedział aktorce urodzonej w Kolumbii, która w swoich relacjach na Instagramie podzieliła się również obowiązkowymi procedurami, które aktorzy muszą przejść co tydzień, aby zagwarantować bezpieczeństwo wszystkim obecnym na planie.


Laura Londoño ("Cumbia Ninja"), która zagra słynną Gaviotę (rolę Margarity Rosy de Francisco, Silvii Navarro i Angelici Rivery w poprzednich wersjach), zdradziła że telenowela będzie "unowocześnioną adaptacją, gdyż w obecnych czasach wiele jej elementów nie byłoby wiarygodnych". Akrotka wyraziła również ekscytację możliwością zagarania tak słynnej postaci, która zostła zapamiętana na całym świecie.


"Café con aroma de mujer" do dziś uważana jest za jedną z najbardziej emblematycznych produkcji w historii kolumbijskiej telewizji. Została napisana przez nieżyjącego już pisarza i producenta Fernando Gaitána, twórcę "Brzyduli" (Yo soy Betty, la fea).


Telenowela premierowo emitowana była w 1994 roku. Opowiadała historię miłosną, która rozgrywała się na plantacji kawy, pomiędzy ubogą zbieraczką kawy a synem właścicieli plantacji.


Premierę telenoweli "Café" na antenie Telemundo przewidziano na wiosnę 2021 roku.

774 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page