top of page

Rubi

rubi-principal.jpg

Opowieść o młode kobiecie, która swoją urodą i wdziękiem urzeka wielu mężczyzn, wywołując tym zazdrość u innych kobiet. Oprócz swojej urody, Rubí jest również bardzo biedna. Jej matka Refugio i siostra Cristina są jej jedyną rodziną, a Cristina jest jedyną osobą, która pracuje, aby opłacić rachunki i część stypendium siostry. Rubí bardzo wstydzi się swojego ubóstwa i gardzi otoczeniem, gdzie mieszka. W college’u zaprzyjaźnia się z bogatą, ale bardzo naiwną dziewczyną, Maribel de la Fuente, która od dziecka nosi protezę na prawym kolanie. Za plecami Maribel, Rubí zazdrości swojej najlepszej przyjaciółce niemal wszystkiego i chce mieć to, co ma Maribel. Ponieważ ambicja Rubí jest zbyt silna, wykorzysta swoją urodę, aby zdobyć wszystko, czego chce, nawet jeśli oznacza to zdradę tych, którzy ją kochają, ponieważ Rubí nie kocha nikogo poza sobą.

Triumf miłości

tda_nv_cristina.jpg

Victoria Sandoval jest znaną i wpływową projektantką mody. Mieszka w pięknej rezydencji, ma męża Osvalda, córkę Fernandę i przybranego syna z pierwszego małżeństwa Osvalda – Maximiliana. Nikt oprócz przyjaciółki nie wie, że ta kobieta sukcesu skrywa głęboką tajemnicę – szuka swojej zaginionej córki. W przeszłości pracowała jako służąca w domu Bernardy. Miała romans z Juanem Pablo, synem swojej pracodawczyni. Juan Pablo, wypełniając wolę matki, wyjechał, by zostać księdzem. Victoria zaszła w ciążę, a gdy Bernarda się o tym dowiedziała – wyrzuciła dziewczynę na ulicę. Victoria samotnie wychowywała córkę. Jednak Bernarda nie zostawiła jej w spokoju i spowodowała wypadek – ranną Victorię zabrano do szpitala, a jej mała córka Maria trafiła do przytułku. Po dwudziestu latach matka i córka ponownie się spotykają.

Burza

william-levy-yximena-navarrete-la-tempestad.jpg

Marina traci posadę menadżera hotelu po tym, jak nagłośniła przypadek molestowania pokojówki przez jednego z zamożnych gości. Na domiar złego jej matka trafia do szpitala. Załamana dziewczyna nieoczekiwanie otrzymuje pomoc od majętnej Mercedes Artigas, która proponuje jej objęcie kierowniczego stanowiska w przetwórni rybnej Neptun. Marina chętnie przyjmuje ofertę i przenosi się do nadmorskiej miejscowości Nuestra Señora del Mar. Już pierwszego dnia pracy popada w konflikt z kapitanem kutra rybackiego Damianem Fabre, a jest to dopiero początek kłopotów, które ją czekają.

Strumień namiętności

rtgtgrtgtr.jpg

Ana Julia Briceno pracuje w szpitalu jako ginekolog położnik. Jej mąż, Reinaldo Gabaldon, jest pediatrą. Kobieta zawsze może liczyć na pomoc najlepszej przyjaciółki, Valerii Velutini. Pewnego dnia Ana Julia wybiera się na konferencję naukową do Brazylii. Samolot, którym lekarka odbywa podróż, ulega katastrofie nad amazońską dżunglą. Wszyscy pasażerowie i członkowie załogi zostają uznani za zmarłych. Ana Julia jako jedyna przeżyła; jest ranna i straciła pamięć. Jest ranna i traci pamięć. Były policjant Bayardo Santa odnajduje ją w dżungli.

Moje trzy siostry

Mistres-hermanas-900x900-2.jpg

Przedwczesna śmierć rodziców zmusza bardzo młodego Augusto Estradę (Carlos Cruz) do zajęcia się wychowaniem  trzech sióstr:  Lisy (Scarlet Ortiz ), Silvii (Dad Dáger ) i Beatriz (Chantal Baudau). Mimo trudności rodzina z biegiem lat idzie do przodu, a każdy z Estradów mierzy się z problemami, jakie stawia przed nimi życie i miłość. Augusto poślubia Margaritę (Roxana Díaz ), która udaje, że nie może zajść w ciążę, ponieważ jest zauroczona innym mężczyzną.

Talizman

306665801_469981728479962_607826109478173995_n.jpg

Camila jest córką Estebana Nájera, zatwardziałego gracza, który lubi igrać ze szczęściem i przegrywa w pokera ranczo w Tejas. Szybko jednak udaje mu się zebrać pokaźną sumę i obiecuje córce, że zaczną wszystko od nowa. W poszukiwaniu idealnego miejsca, natrafiają na ranczo El Talismán. Jego właściciel, śmiertelnie chory mężczyzna, zgadza się sprzedać swoją właśność, aby zabezpieczyć przyszłość jedynej córki, Mariany. Tuż przed śmiercią żałuje swojej decyzji i prosi zarządcę hacjendy, Pedra Ibarra, aby ożenił się z Marianą i odzyskał El Talismán za wszelką cenę.

Na przekór przeznaczeniu

Cuando_vivas_conmigo.jpg

Gertrudis i Armida to dwie siostry, mające kompletnie różne charaktery. Po śmierci rodziców opiekę nad nimi przejęła ciotka, Luzmilla, która zmusiła dziewczyny do pracy w jej restauracji. Dorastające siostry mają dosyć jej podłego i despotycznego charakteru. Dowiadują się również, że ciotka ma zamiar oddać je pod opiekę swojego kochanka. Postanawiają więc uciec z wyspy i rozpocząć własne życie. Jednak skomplikowany plan nie zostaje uwieńczony sukcesem. Gertrudis podczas kłótni z ciotką doprowadza do pożaru restauracji. Widząc to, Armida myśli, że dziewczyna zginęła.

Ktoś Cię obserwuje

alguien-te-mira-telemundo-produ.jpg

Przyjaźń na zawsze i marzenie o karierze lekarza były tym, co połączyło Rodriga, Piedad, Benjamina i Juliana. Jednak przeznaczenie zburzyło ich wielkie nadzieje i uczucia. Rodrigo jest silnym i charyzmatycznym mężczyzną o ciekawej osobowości. Podczas studiów na wydziale medycyny zakochuje się w pięknej Piedad, z wzajemnością. Piękny związek dwojga młodych ludzi wkrótce przeistacza się w koszmar. Wybryki Rodriga i jego uzależnienie od narkotyków budzą w kobiecie strach i cierpienie. Na dodatek do ich chorej relacji dołącza się Julián, mediator obojga, ukrywający przed przyjacielem swoją miłość do Piedad.

Pieska miłość

perroamor-2.jpg

Antonio Brando i Camila są kuzynami. Ich życie przypomina rosyjską ruletkę, jest pełne niespodzianek, ryzykownych przygód, ciemnych namiętności, niebezpiecznych podbojów i niepohamowanych erotycznych ekscesów. Kieruje nimi jedna zasada: nie zakochują w swoich zdobyczach… Nie wiedzą, że z życia nie można tylko brać i jeśli się czegoś spróbowało, to trzeba za to zapłacić. Antonio wywołuje skandal porzucając przed ołtarzem Danielę, wygrywając zarazem zakład z Camilą. To wtedy poznaje piękną Sofíę, prostą kobietę, która wzbudza jego zainteresowanie i staje się kolejną ofiarą.

Dom po sąsiedzku

lcdal-foto-trio.jpg

W tej historii nikt nie wie kto rzeczywiście mówi prawdę, a kto kłamie, kto jest dobry, a kto zły, komu można ufać, a kogo należy się wystrzegać. Jak w prawdziwym życiu. Renato Conde i jego żona Eva Spencer przez wiele lat żyli w idealnej harmonii. Ich liczne interesy mają się świetnie, a trójka dzieci – Ignacia, Carola i Emilio – choć nadal mieszkają z nimi pod jednym dachem, to rozpoczęły już własne życie. Cały ten spokój burzy się wraz z tajemniczą śmiercią pierwszego męża Ignacii, Adolfa, i pojawieniem się jej nowego wybranka, Gonzala Ibañeza, w którym kobieta zakochuje się i którego poślubia po krótkim narzeczeństwie.

Na straży miłości

amor-en-custodia.jpg

Juan Manuel Aguirre (Osvald Laport) jest prostym człowiekiem ze wsi. Paz Achaval Urien (Soledad Silveyra) to właścicielka posiadłości. Pewnego dnia Juan ratuje życie tej bogatej kobiecie, a ona dochodzi do wniosku, że potrzebuje ochroniarza, który czuwałby nad nią dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Zbuntowany anioł

Zbuntowany-anioł.jpg

Milagros jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo. Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru.

Imperium kłamstw

5-grandes-aciertos-de-Imperio-de-Mentiras-1280x720.jpg

Elisa Cantú - znana kuratorka sztuki, nigdy nie sądziła, że wymarzone przyjęcie urodzinowe w rodzinnym mieście - Meksyku zakończy się tragedią, która na zawsze odmieni jej życie i najbliższych. Na jej drodze stanie Leonardo Velasco, uczciwy i dzielny policjant, który tej samej nocy zaręcza się z nauczycielką Julią, po tym, jak dowiaduje się, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Paloma

paloma-ttv.jpg

Paloma ma napięty grafik i brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Przełomem w jej życiu okazuje się moment, w którym kobieta otrzymuje wyniki badań lekarskich. Diagnoza jest wyrokiem – zostało jej sześć miesięcy życia. Jednak w tym przypadku, zły sen szybko się kończy, ponieważ na skutek błędu, otrzymała wyniki innej osoby. Te, które trafiły do niej, faktycznie należą do Alberto. Pomiędzy Palomą i Alberto nawiązuje się nić porozumienia, a ich wspólne zainteresowania stają się zalążkiem przyjaźni, która jest w stanie nadać sens w życiu każdego z nich.

The queen of flow

5-grandes-aciertos-de-Imperio-de-Mentiras-1280x720.jpg

Elisa Cantú - znana kuratorka sztuki, nigdy nie sądziła, że wymarzone przyjęcie urodzinowe w rodzinnym mieście - Meksyku zakończy się tragedią, która na zawsze odmieni jej życie i najbliższych. Na jej drodze stanie Leonardo Velasco, uczciwy i dzielny policjant, który tej samej nocy zaręcza się z nauczycielką Julią, po tym, jak dowiaduje się, że spodziewają się pierwszego dziecka.

bottom of page