top of page

Emmanuel Palomares: "Jestem skoncentrowany na pracy"

Urodził się w Wenezueli, ale swoją karierę rozwija obecnie w Meksyku. Uważa, że właśnie nadszedł ten czas, aby dać z siebie wszystko.

Jego pierwszą większą rolą była postać Johnn'ego w "Pasión y poder", zaraz po niej pojawiły się kolejne udane telenowele, jak "En tierras salvajes" czy "Y mañana será otro día". Obecnie 29-letni Emmanuel Palomares jest czarnym charakterem telenoweli "Vencer el miedo" , która porusza istotne problemy społeczne, jak wzrost przestępczości czy ciąże nastolatków.


Grasz w telenoweli bardzo odmiennej od typowo przyjętej klasycznej formuły.


Podoba mi się to, ponieważ pokazujemy rzeczywiste sytuacje i sposoby na radzenie sobie z nimi. Mam nadzieję, że każdy obejrzeny odcinek sprowokował ważne i konieczne rozmowy pomiędzy rodzicami i ich dziećmi.


Aktor podbił serca widzów rolą Uriela w "En tierras salvajes", gdzie zagrał u boku Nerei Camacho / fot. Televisa

Czy to Twój cel?


On jest jednym z wielu. Oczywiście zamierzamy również bawić się tym formatem, ale postępować przy tym zgodnie ze scenariuszem danej postaci.


Kogo grasz?


Wcielam się w Rommela, 21-letniego chłopca, który dorastał sam i został przywódcą lokalnej bandy kradnącej części samochodowe w celu ich sprzedaży.


Czy znasz kogoś, kto należy do takich gangów?


Tak, ale nie wchodzą w to tylko ze względów ekonomicznych, ale również dlatego, że chcą poczuć się częścią zespołu, przynależeć do danej grupy.


Polskim widzom dał się poznać za sprawą serialu "Kobiety w czerni" / fot. Televisa

"Vencer el miedo" dotyka też szowinizmu. Jakie masz zdanie na ten temat?


Rozumiem ten problem. Kobiet często dotyka złe traktowanie lub po prostu drwiący komentarz. Dorastałem u boku mamy i starszej siostry, a one zaszczepiły we mnie miłość i szacunek.


Jak u Ciebie w miłości?


W tej chwili nie jest to dla mnie najważniejsze. Skupiam się na pracy i rozwoju zawodowym. W przyszłości chcę załozyć rodzinę, bo sam pochodzę z rodziny, która była sobie bardzo bliska. Czekam na spotkanie tej właściwej osoby.

177 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV