top of page

"Morze miłości"

W trakcie trwania zdjęć do telenoweli nie obyło się bez skandali. Po jednym z nich z planu wyrzucono znanego z konfliktowego charakteru Maria Cimarro, który wcielał się w ukochanego serialowej Estrelli (Zurii Vega).

Powieść "María del Mar" z 1978 roku, autorstwa słynnej Delli Fiallo, skłoniła producentkę Nathalie Lartilleux ("Nie igraj z aniołem") do ponownego przeniesienia jej na ekran telewizyjny, ale tym razem z debiutującą wóczas Zurią Vega i doświadczonym już Mariem Cimarro ("Gorzka zemsta"), w rolach głównych.


Walka o marzenia


Małe, biedne miasteczko nad morzem. W rodzinie rybaków mieszka Estrella (Zuria Vega), poczęta w wyniku gwałtu i oddana przez matkę na wychowanie. Zamieszkuje tu również León (Manuel Landeta) z córkami: Orianą (Mariana Seoane) i Eleną (Florencia de Saracho) oraz bratem Guillermo (Juan Ferrara), prawdziwym ojcem Estrelli. Gdy nadchodzi lato, powraca syn założyciela miasteczka, Víctor (Mario Cimarro). Pomimo faktu, że Oriana stara się przyciągnąć uwagę Victora, mężczyzna zakochuje się w Estrelli, która stara się ukrywać bolesną przeszłość. Pewnego dnia, po miasteczku krążą pogłoski, że na plaży jest syrena, która pojawia się w nocy i fascynuje miejscowych mężczyzn. Podczas sztormu, Victor ratuje na morzu piękną kobietę i rozpoznaje w niej swoją żonę Coral (Ninel Conde), którą omylnie uznał za zmarłą. Wyrusza z nią do miasta, aby ją wyleczyć. Załamana Estrella przekonana, że ukochany wrócił do żony, wyjeżdża do stolicy. Tam, spotyka doktora Hermana (Marcelo Córdoba).


INFO


Rok: 2009

Kraj produkcji: Meksyk

Wytwórnia: Televisa

Obsada: Zuria Vega, Mario Cimarro, Ninel Conde, Manuel Landeta, Mariana Seoane, Raquel Olmedo, Ignaacio López Tarso, Erika Buenfil i inni.